CYBERSEC 2017 | III Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa

Centrum Analiz Propagandy i Dezinformacji
Author: Centrum Analiz Propagandy i DezinformacjiEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miło nam poinformować, że Fundacja Centrum Analiz Propagandy i Dezinformacji dołączyła do grona Partnerów Instytucjonalnych jednej z największych konferencji o cyberbezpieczeństwie w Europie - CYBERSEC 2017. Tym samym mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Europejskim Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2017, które odbędzie się w dniach 9 - 10 października 2017 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

W świetle rosnących, coraz bardziej wyszukanych cyberzagrożeń i wyzwań, musimy szukać rozwiązań, dzięki którym poziom bezpieczeństwa oraz poczucie potrzeby międzynarodowej współpracy pomiędzy interesariuszami cyberbezpieczeństwa będą stale wzrastały. W tym celu powstał CYBERSEC – największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja public policy poświęcona strategicznym aspektom cyberprzestrzeni i cyberbezpieczeństwa.

Celem CYBERSEC jest wspieranie procesu budowy europejskiego systemu cyberbezpieczeństwa, tworzenie platformy współpracy pomiędzy rządami, organizacjami międzynarodowymi oraz kluczowymi podmiotami sektora prywatnego, aby tworzyć najlepsze odpowiedzi na skomplikowane cyberwyzwania. CYBERSEC stymuluje decydentów, aby podejmowali śmiałe polityczne kroki i myśleli proaktywnie. Wciąż rosnąca społeczność CYBERSEC pozwala nam wierzyć, że wiele spośród tych zamierzeń jest w zasięgu naszych możliwości.

Rezultatem CYBERSEC 2017 będzie wydanie rekomendacji skierowanych przede wszystkim do decydentów i instytucji z intencją wcielenia wniosków opracowanych podczas konferencji w strategie cyberbezpieczeństwa oraz tworzoną legislację.

Organizatorem corocznej konferencji jest Instytut Kościuszki.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia można znaleźć na stronie.

Zapraszamy do udziału!