Oferta pracy: Asystent Koordynatora Projektu

Centrum Analiz Propagandy i Dezinformacji

Fundacja Centrum Analiz Propagandy i Dezinformacji poszukuje osoby na stanowisko Asystenta Koordynatora Projektu, która będzie odpowiedzialna za wspieranie Koordynatora Projektu w realizacji bieżącego projektu międzynarodowego organizacji.

Jesteśmy niezależną organizacją pozarządową skupioną na problemie współczesnych zagrożeń informacyjnych. Pomagamy lepiej rozumieć niebezpieczeństwa, na które narażeni są odbiorcy informacji w dzisiejszym świecie. Nie skupiamy się wyłącznie na popularnym temacie fake newsów. Zamiast tego proponujemy szerokie spojrzenie na różne przejawy szkodliwego oddziaływania informacyjnego, poruszając m.in. zagadnienia dezinformacji, propagandy i zewnętrznych operacji wpływu na debatę publiczną. Popularyzujemy ideę krytycznego myślenia i pokazujemy jak nie dać sobą manipulować!

Szukamy osoby posiadającej podstawowe doświadczenie w realizacji projektów ze środków zewnętrznych oraz zainteresowanej tematami z zakresu stosunków międzynarodowych i bezpieczeństwa informacyjnego.

Obowiązki:

- wspieranie Koordynatora Projektu przy realizacji projektu – realizacja działań projektowych zgodnie z budżetem i harmonogramem;
- współorganizacja wydarzeń zaplanowanych w projekcie – m.in. spotkań uczestników projektu oraz debat międzynarodowych w trybie online;
- wspieranie Koordynatora Projektu we współpracy ze Specjalistą ds. Komunikacji oraz zleceniobiorcami w zakresie dbania o wysoką jakość produktów projektu, m.in. teksty analityczne, materiały informacyjne i promocyjne;
- komunikacja z analitykami oraz zleceniobiorcami, biorącymi udział w projekcie;
- wspieranie Koordynatora Projektu w monitorowaniu i raportowaniu projektu (m.in. przygotowywanie okresowych raportów finansowych i merytorycznych).

- posiadasz doświadczenie w realizacji minimum 1 projektu krajowego lub międzynarodowego z zewnętrznym finansowaniem w roli asystenta;
- umiesz zorganizować sobie czas pracy, współpracować ze zleceniobiorcami i realizować działania zgodnie z harmonogramem;
- interesujesz się tematami z zakresu stosunków międzynarodowych i bezpieczeństwa informacyjnego;
- jesteś osobą, która samodzielnie poszukuje rozwiązań i proponuje usprawnienia;
- znasz język rosyjski w stopniu umożliwiającym komunikację roboczą z uczestnikami projektu oraz tworzenie i redagowanie materiałów tekstowych na potrzeby realizowanego projektu;
- posługujesz się językiem angielskim na poziomie co najmniej B2.

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełny etat na umowę zlecenie lub umowę o pracę;
- zatrudnienie przewidziane od lutego 2021 r. do stycznia 2022 r. z możliwością przedłużenia współpracy;
- pracę przy projekcie międzynarodowych;
- pracę w trybie zdalnym;
- możliwość realizacji własnych pomysłów.

Jak się zgłosić?

Na zgłoszenia czekamy do 07.02.2021 r.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wyślą do nas swoje zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Przesłanie danych osobowych w zakresie szerszym niż imię, nazwisko, e-mail i/lub telefon stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Centrum Analiz Propagandy i Dezinformacji (Fundacja) z siedzibą w Warszawie przy ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa.

Pani/Pana dane osobowe pozyskane w toku procesu rekrutacji będą przetwarzane:

  1. a) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji aktualnie prowadzonego przez Fundację – podstawą prawną jest podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy; art. 6 ust. 1 lit b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679), a w zakresie w jakim podał(a) Pan/Pani także dane fakultatywne – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
  2. b) w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
  3. c) w celu weryfikacji posiadanych przez Pana/Panią kwalifikacji i umiejętności oraz ustalenia warunków współpracy – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Fundacji (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679). Prawnie uzasadnionym interesem Fundacji jest weryfikacja kandydatów do pracy oraz określenie warunków ewentualnej współpracy z Panią/Panem;
  4. d) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Fundację – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Fundacji (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia aktualnego procesu rekrutacji i wyboru kandydata lub kandydatów przez Fundację, a w zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody – do jej wycofania, przy czym w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane nie dłużej niż. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Fundację. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa.

Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Fundacja prosi o wycofywanie zgód drogą pisemną lub elektroniczną.

Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do zgłoszenia sprzeciwu względem przetwarzania danych osobowych w celu określonym w punkcie 3 c) powyżej, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją. Dla celów dowodowych Fundacja prosi o wniesienie sprzeciwu drogą pisemną lub elektroniczną.

Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia 2016/679.

Podanie danych osobowych jest wymagane przez Fundację dla celów prowadzenia rekrutacji. Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym. W zakresie danych niewymaganych przez Fundację podanie danych jest dobrowolne.